خرید اینترنتی از پاساژ قدس قم چگونه؟

سلام خیلی سریع بریم سر اصل مطلب☺️. شاید براتون سوال شده باشه برای خرید اینترنتی از پاساژ قدس در شهر قم چطور می تونم اقدام کنم که در این صفحه به طور کامل به شما پاسخ خواهیم داد با ما تا آخر همراه باشید تا به پاسخ سوال خود برسید.

معرفی مختصر سایت گنج صادق:

وبسایت گنج صادق از سال 1397 فعالیت خودش رو به صورت اینترنتی آغاز کرد. این سایت فعالیت اینترنتی خود رو در زمینه کتاب انواع کتاب مذهبی روانشناسی کتاب دعا به صورت تخصصی و محصولات فرهنگی شامل نرم افزار و دیگر محصولات ادامه داده است.

معرفی وبسایت و محصولات و نحوه ارسال محصولات در کمتر از ۲ دقیقه به صورت صوتی

 

برای مشاهده و خرید کتاب دعا کلیک کنید.

در اینجا لیستی از محصولاتی که در سایت ما موجود هست رو برای شما قرار می دهیم و شما برای خرید اینترنتی محصولات پاساژ قدس می توانید از همینجا مستقیم خریدتون رو انجام بدید. اگر می خواهید تمام محصولات رو ببینید حتما به دسته بندی و صفحه اصلی وبسایت مراجعه کنید.

خرید تلفنی از پاساژ قدس امکان داره؟

بله و برای مشاوره درباره محصولات ما و خرید تلفنی می توانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

البته در {ساعات غیرکاری و دیروقت لطفا به هیچ وجه تماس نگیرید}

09125534850

 

 

محصولات فرهنگی

کتاب های انتشارات شهید ابراهیم هادی

مشاهده کتاب های انتشارات شهید ابراهیم هادی

انواع تسبیح های 101 دانه

انواع کتب ادعیه و زیارت

نرم افزار های کاربردی

 

تصویری قدیمی از پاساژ قدس در قم:

خرید اینترنتی از پاساژ قدس قم

 

نمونه ای از هر بخش از محصولاتی که در سایت قرار دادیم رو برای شما گذاشتیم تا برای خرید اقدام کنید. برای خرید اینترنتی محصولات پاساژ قدس در قم می توانید به ما اعتماد کنید و با خیال راحت خریدتون رو انجام بدید.

دارای نماد اعتماد الکترونیک:

سایت گنج صادق دارای نماد اعتماد الکترونیک است می تونید از پایین سایت اعتبار ما رو ببینید. و بدانید ما دوست داریم مشتریان خوب و مهربان خود را تا جایی که در توانمان باشد راضی نگه داریم.☺️